Dyrektorzy Intel Capital i IBM aresztowani przez handlowy skandal


Komisja SEC zapowiada, że dyrektorzy firm Intel Capital i IBM są oskarżeni o rozprowadzanie poufnych informacji handlowych, co doprowadziło do nielegalnego zysku w wysokości 25 milionów dolarów.

Grono.net uruchomiło w tym tygodniu serwis Topgit.pl z humorystycznymi fotkami. Od tygodnia wszyscy Gronowicze mogą także tworzyć własne aplikacje mobilne. Google już rozpoczęło implementację swojego nowego silnika indeksowania o nazwie Caffeine, który ma zapewnić o połowę świeższe wyniki wyszukiwania niż dotychczas. 20. listopada ukaże się limitowana edycja czarnego Wii w zestawie z Wii Sports Resort.114 tysięcy prywatnych adresów e-mailowych wyciekło do Internetu za sprawą luki bezpieczeństwa w sposobie przechowywania przez operatora AT&T danych użytkowników iPadów. Kurs intensywne 40h -j. angielski - dorośli ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie 12-megapikselowy aparat BenQ E1230 posiada 3 calowy wyświetlacz LCD, 3x zoom optyczny oraz czułość w skali ISO do 6 400 (w rozdzielczości 1 280 x 960).

Legendarna gra przygodowa Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge pojawi się w specjalnej, odświeżonej wersji. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, restauracją zajmie się LucasArts.

Program: 1.Mechanizmy związane z procesem komunikacji i powstawaniem nieporozumień w tym zakresie. 2.Podstawowe źródła konfliktów i ich przyczyny pierwotne. 3.Zła interpretacja Faktów. 4.Brak ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy!

Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a. Rok temu, 17 listopada, polska Wikipedia wprowadziła system wersji przejrzanych, co zaowocowało oznaczeniem do dziś prawie 3/4 istniejących w niej artykułów, umożliwiając czytelnikom przeglądanie haseł bez obaw, że znajdą jakieś efekty niewybrednych eksperymentów. Teraz podobny mechanizm wprowadzony został w siostrzanym projekcie Wikipedii, czyli Wikisłowniku. Po podpisaniu umowy z NFZ Wielkopolanie ubezpieczeni zdrowotnie będą mogli za pomocą portalu informacyjnego sprawdzić historię swoich chorób i dowiedzieć się, ile kosztowało leczenie. Portal - "Zdrowotny Informator Pacjenta" - uruchomiono we wtorek.Szkolenie skierowane jest do pracowników administracji publicznej, którzy chcą nabyć nowe umiejętności niezbędne w opracowywaniu strategii public relations oraz chcą ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Mio Technology prezentuje nawigację Moov S760 z najnowszym oprogramowaniem Spirit. Nawigacja wyspozażona jest w 7-calowy ekran. Po raz kolejny liderem rankingu zagrożeń opracowanym przez ESET-a została rodzina koni trojańskich wykradających loginy oraz hasła użytkowników popularnych gier sieciowych.

Eksperci chcą wzięcia przez producentów odpowiedzialności za wadliwy software


Zdaniem koalicji specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy pochodzą z ponad 30 organizacji, firmy powinny podpisywać klauzule z dostawcami oprogramowania, na mocy których programiści powinni odpowiadać za swoje błędy.

Apple odkupiło od Cisco nazwę iOS


Siła perswazji Steve'a Jobsa po raz kolejny się uwidoczniła, jako że Apple odkupiło od sieciowego potentata Cisco, nową nazwę swojego systemu mobilnego - iOS 4.

Połknął pendrive'a, bo chciał zniszczyć dowód


Pewnemu Nowojorczykowi postawiono zarzut utrudniania śledztwa, po tym jak połknął pendrive Kingstona, chcąc zniszczyć przechowywany na nim dowód rzeczowy.

Pamięci G.Skill Perfect Storm z zegarem 3060,4 MHz


Tajwański overclocker "JtChen2002" ustanowił nowy rekord świata w taktowaniu pamięci RAM. Pierwsze miejsce w ogólnoświatowym rankingu CPU-Z zapewnił mu zegar na poziomie 3060,4MHz.

Odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne to odpady niebezpieczne. Aby móc przechowywać odpady niebezpieczne musisz je przechowywać w odpowiednich opakowaniach. Takie opakowania na

odpady niebezpieczne

nasza firma od wielu lat dostarcza do placówek medycznych w całej Polsce. Dbamy o to, żeby odpady niebezpieczne trafiały do miejsca utylizacji bez zagrożenia dla otoczenia i środowiska naturalnego.

Ostatni miesiąc ,,Internetowej Rewolucji” dla małych i średnich przedsiębiorstw


Już tylko miesiąc pozostał małym i średnim przedsiębiorstwom na wzięcie udziału w akcji ,,Internetowa Rewolucja”, która odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki.

Język niemiecki i certyfikat WiDaF profil ogólne i ekonomiczne (Dzierżoniów)


Nauka jednego poziomu w Studium Językowym trwa 2 semestry z możliwością kontynuowania w kolejnym roku. Łączna liczba godzin ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Polskie komputery coraz mniej bezpieczne


W zeszłym roku polska policja odnotowała 6,4 tys. przestępstw komputerowych. Stanowi to 27-procentowy wzrost w porównaniu z 2008 r. Cyberprzestępcy najczęściej atakowali portale aukcyjne.

Fałszywa aktualizacja Outlooka instaluje trojana


Panda Labs informuje, że pewien aktywny spamer używa sfałszowanego zawiadomienia o aktualizacji programu Microsoft Outlook, do instalowania koni trojańskich na komputerach ofiar.

Trudny klient (Warszawa)


W programie m.in. # Zastrzeżenia? Proszę bardzo! * Co to są zastrzeżenia? * Trudny klient ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trening Kompetencji Międzykulturowych (Warszawa)


Kiedy współpracujemy z osobami wywodzącymi się z różnych kultur, mogą pojawiać się konflikty, których etiologii nie rozumiemy. Często brak zrozumienia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Fryzjerstwo - kurs kwalifikacyjny (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje technologię, materiałoznawstwo, rysunek zawodowy, organizację zakładu, korespondencję zawodową, przepisy prawa pracy, podstawy elektrotechniki, bhp, prowadzenie własnej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Reklama na Facebooku przynosi efekty


Użytkownicy Facebooka chętniej rekomendują produkty i je kupują, reagując na informacje umieszczone na tzw. Stronach, czyli podwitrynach dla zespołów muzycznych, firm i innych zainteresowanych.

Portal: stary, ale najwyraźniej jary


Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

Dwuterabajtowe dyski WD o wysokiej wydajności


WD wprowadza dyski twarde 7200 RMP wysokiej wydajności i pojemności 2TB dla komputerów stacjonarnych i systemów Enterprise.

Kompetencje biura zarządu (Kraków)


1. Organy spółek kapitałowych - aspekty ekonomiczno-organizacyjne odpowiedzialności organów ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ekran dotykowy i łącze internetowe w urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmarka


Serie S i PRO wyposażono w innowacyjne funkcje, które zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach małych i średniej wielkości firm, oraz do użytku w domowych biurach.

Xerox: srebrny atrament zrewolucjononizuje przemysł elektroniczny


Xerox zaprezentował technikę srebrnego atramentu, która ma być przełomem w drodze do układów scalonych, które będzie można… drukować.

Telemarketing szkolenie (Gdynia)


TELEMARKETING, czyli: Skuteczne pozyskiwanie klientów przez telefon Szkolenie w postaci intensywnego treningu prowadzonego przez praktyków, podczas których kadra trenerska zaprezentuje formy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Canon EOS 550D - nowy król niedrogich lustrzanek?


Canon prezentuje swoją najnowszą lustrzankę cyfrową, wyposażoną w 18-megapikselową matrycę CMOS i funkcję kręcenia filmów Full HD, która kosztuje "zaledwie" 800 dolarów.

YouTube nie działa


Najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy VoD, Google YouTube, nie działa od rana. Przyczyna awarii nie jest znana. Bezpośrednie linki do filmów wciąż funkcjonują poprawnie.

KE chce postawić Wielką Brytanię przed sądem za naruszanie prywatności obywateli


Rząd Wielkiej Brytanii musi odpowiedzieć przed Komisją Europejską na zarzuty o nielegalnych testach cyfrowej reklamy.

Internet na skraju katastrofy


Sieci wymiany plików, streamingowane filmy, serwisy Web 2.0: petabajty danych przepływają codziennie przez ogólnoświatową Pajęczynę. Tymczasem infrastruktura wciąż kuleje. CHIP wyjaśnia, co musi zostać zrobione, by zapobiec katastrofie Internetu, która może wydarzyć się w ciągu najbliższych lat.

Kurs "Lepiej się uczę, szybko czytam" dla dzieci 7 - 12 lat (Gdynia)


Zarys programu: Wszechstronny trening pamięci. Doskonalenie dotychczasowej techniki czytania i nauka szybkiego czytania z dużym zrozumieniem czytanego tekstu. Ćwiczenia poprawiające koncentrację uwagi. Zastosowanie technik ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie czasem szkolenie otwarte (Gdynia)


Nie chodzi o to aby pracować, ale o to aby pracować z głową Wprowadzenie Czas to pieniądz" niestety jednak (nawet przy ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft Office Project Standard 2007 podstawy pracy z programem (Poznań)


<h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do zarządzania projektem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak w praktyce wykorzystywać program ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie