Pierwszy aparat BenQ z technologią HDR


BenQ wprowadza na polski rynek swój pierwszy aparat umożliwiający wykonywanie zdjęć w technice HDR (High Dynamic Range) czyli z dużą rozpiętością tonalną – model E1260.

1. Zapoznanie z interfejsem programu InDesign - opis interfejsu programu - wyświetlanie i organizowanie palet - skróty klawiaturowe 2. Kolor w programie InDesign, kolory ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Pop+ Solo, ARKANOID Plus! i BIT.TRIP Core są już dostępne do pobrania w DSi- i WiiShop. W 2006 roku, w serwisie Google Video umieszczone zostało nagranie, przedstawiające napaść przez kilku włoskich uczniów na ich niepełnosprawnego rówieśnika. Sprawa powraca z wielkim hukiem.



Najbliższe wydanie audycji FAMAGAMES (8 listopada) odbędzie się z gościnnym udziałem czołowych polskich graczy FIFA. Afgański oddział organizacji OLPC przedstawił kolejny "innowacyjny" pomysł na wykorzystanie laptopa XO, a mianowicie zasilanie go poprzez pedałowanie. Szczegółowy program i harmonogram kursu jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W dzisiejszych czasach każdy chce mieć swój sklep z aplikacjami, nawet największy producent komputerów. HP uruchamia więc serwis Download Store.

Decyzja Microsoftu o redukcji wielu irytujących wiadomości o zabezpieczeniach podczas instalacji programów, uczyniła nowy OS mniej odpornym na malware od Windowsa Visty. Uczestnik przystępujący do tego szkolenia powinien znać i rozumieć poniższe zagadnienia: obsługa systemu MS Windows XP lub MS Windows Vista zagadnienie opisane ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Webowy komunikator NKtalk, czyli „naszoklasowe Gadu-Gadu” już działa. Aplikację najłatwiej można opisać jako mieszaninę starego Gadu-Gadu i Facebook Chat. Po nieco ponad rocznej obecności na rynku, w Android Market dostępnych jest już ponad 20 tysięcy aplikacji. Ponad 60 procent z nich jest całkowicie darmowa. Szkolenie dostarcza umiejętności z zakresu budowania i efektywnego zarządzania zespołem auditorów a także kreowania własnego autorytetu lidera jakości przy jednoczesnym ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie



Gateway rozszerza swoja ofertę o dwa nowe komputery PC all-in-one – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko designem, ale również niezłą specyfikacją techniczną. W zeszłym roku polska policja odnotowała 6,4 tys. przestępstw komputerowych. Stanowi to 27-procentowy wzrost w porównaniu z 2008 r. Cyberprzestępcy najczęściej atakowali portale aukcyjne. Firma Mobiado wprowadza na rynek kolejny telefon komórkowy dla tych, którzy nie narzekają na brak gotówki.

Przenośna PlayStation 3 Slim


Japończycy znani są z nietypowych rozwiązań i zamiłowania do nowinek technologicznych. Na Japoński rynek trafi niedługo specjalny ekran, który uczyni PlayStation 3 Slim konsolą przenośną.

OPP - Programowanie w języku PLSQL w bazie danych Oracle (Poznań)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Podstawy * Wykorzystanie języka PL/SQL * Wprowadzenie do języka PL/SQL * Struktura bloku, blok ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia N900 w drodze do klientów


Palmofon Nokii, który pożegnał się z Symbianem jest już rozsyłany do klientów. Czy N900 odniesie zakładany sukces? Zainteresowanie urządzeniem jest dość duże.

Google dodaje nowe funkcje do Wave'a


Zdaniem beta-testerów, zasadniczym problemem usługi Wave jest brak uprawnień – każdy może wszystko. Google wysłuchał użytkowników i wprowadził zmiany.

Złóż PIT przez Internet


Od 1 maja urzędy mają umożliwić Polakom załatwianie spraw online.

Kurs Pierwszej Pomocy z certyfikatem europejskim (Dzierżoniów)


Praktyczne i teoretyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy po których uczestnicy mogą otrzymać europejski certyfikat Czerwonego Krzyża ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

WiFi obchodzi swoje 25 urodziny


Dziś mija dwadzieścia pięć lat od wydarzenia, które zapoczątkowało erę bezprzewodowego Internetu.

Acer Aspire One 753 z Celeronem ULV


Seria komputerów przenośnych Acer Aspire One niebawem ma powiększyć się o nowy, zapowiedziany model Aspire One 753. Nowe urządzenie należy do kategorii ultra-cienkich notebooków - jego grubość to 1 cal, a waga 1,4 kilograma.

Samsung Wave odebrał nieco wyjątkowości iPadowi i iPhone'owi 4


Jak się okazuje, procesor A4, którym tak chwalił się Jobs podczas prezentacji iPhone’a 4 i iPada nie jest rozwiązaniem zarezerwowanym wyłącznie dla Apple’a. Ten sam układ znajdziemy w Samsungu Wave.

Internet na skraju katastrofy


Sieci wymiany plików, streamingowane filmy, serwisy Web 2.0: petabajty danych przepływają codziennie przez ogólnoświatową Pajęczynę. Tymczasem infrastruktura wciąż kuleje. CHIP wyjaśnia, co musi zostać zrobione, by zapobiec katastrofie Internetu, która może wydarzyć się w ciągu najbliższych lat.

320 tysięcy graczy zbanowanych za oszukiwanie


Aż 320 tysięcy graczy naruszyło zasady użycia Battle.net, za co zostało ukaranych zakazaem dostępu do swoich kont. Powodem było oszukiwanie w grach Warcraft III i Diablo II.

Adobe załata Flasha jutro, Acrobata później


Adobe poinformowało, że w dniu jutrzejszym załata groźną, krytyczną lukę bezpieczeństwa w swoim Flash Playerze, która może służyć hakerom do przejęcia kontroli nad komputerem ofiary.

Apple nie będzie emitowało reklam "Get a Mac"


Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a.

Płatnik - warsztaty (Szczecin)


I dzień -prezentacja funkcji programu Płatnik -aktualizacja rejestru płatników na podstawie dokumentów ubezpieczeniowych -obsługa wiadomości związanych z Punktem Rejestracji - kontrola ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Skype w telewizorach


Skype debiutuje na wielkim ekranie. Konkretnie na ekranach telewizorów HDTV marki LG i Panasonic.

Szkolenie MS Project podstawy zarządzania projektami (Zawiercie)


Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności wykorzystywania MS Project do tworzenia harmonogram zadań, gospodarowania zasobami i monitorowania realizacji poszczególnych etapów projektu Zagadnienia omawiane ...
Lokalizacja: Zawiercie - Rodzaj: kurs / szkolenie

Akademia podatkowa VAT - poziom od podstaw i dla zaawansowanych 4 dni (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Miniaturowe napędy SSD, mieszczące się na płycie


Elecom prezentuje swoje nowe, miniaturowe napędy SSD o pojemności 8 i 16 GB, które umieszcza się bezpośrednia na płycie głównej.

Dziury w Office, Explorerze i Windows będą załatane we wtorek


We wtorek Microsoft udostępni zestaw uaktualnień dla swoich produktów. Załatane zostaną system Windows, pakiet Microsoft Office oraz przeglądarka Internet Explorer.

Google przestaje cenzurować wyniki w Chinach, omija Wielki Firewall


Google ostatecznie postanowiło zaprzestać cenzurowania wyników wyszukiwania w Chinach. Aby tego dokonać w zgodzie z tamtejszym prawem, przekierowuje internautów do serwisu z Hongkongu.

Procesory w technologii 32 nm w styczniu 2010 roku?


Według ostatnich doniesień, procesory o nazwie kodowej Arrandale, wytworzone w technologii 32 nanometrów, mogą zadebiutować na rynku już w styczniu przyszłego roku.

Netbooki Pioneer Computers, z GPU NVIDIA GT218


Firma Pioneer Computers uruchamia sprzedaż nowych modeli netbooków serii DreamBook Lite, łaczących w sobie platformy Intel Pine Trail oraz NVIDIA ION 2.

14-calowy OLED o rozdzielczości Full HD


Tajwańska firma AU Optronics przedstawia 14-calowy ekran OLED, który potrafi wyświetlać obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, przy częstotliwości odświeżania obrazu 120Hz.

Microsoft oferuje alternatywę dla internetowej technologii Flash


Lepsza jakość grafiki, większe możliwości i łatwiejsze programowanie - Microsoft przewiduje, że dzięki odtwarzaczowi Silverlight Internet stanie się nie tylko piękniejszy, ale i lepszy.

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.