Negocjacje szkolenie Gdańsk (Gdynia)


Negocjacje w biznesie z elementami negocjacji handlowych Szczegółowy program na naszej stronie internetowej J&J Grupa Szkoleniowo Doradcza Zakres tematyczny szkolenia to: Dzień ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

21-letni GSM poddał się 28-letniemu hakerowi. Niemiecki inżynier, Karsten Nohl, ekspert w dziedzinie szyfrowania ogłosił, że wprowadzony do użytku w 1988 roku algorytm G.S.M. (nazwa robocza to A5/1) został przez niego złamany. Oznacza to, że udało mu się odszyfrować sekretny kod chroniący prywatność ogromnej większości wszystkich rozmów "komórkowych". Szacuje się, że dziś korzysta z niego 80% abonentów na całym świecie. Pojawiła się nowa wersja rozwojowa najprawdopodobniej najlepszego menadżera plików dla Windows. Total Commander 7.55 beta jest już gotowy do pobrania. ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkoleniePrzeglądarka Google Chrome wkrótce zyska to, na co niektórzy jej użytkownicy długo czekali. Najnowsze wersje testowe aplikacji sugerują obecność wtyczek i rozszerzeń. Jeszcze raz o obudowie HAF 922 Mini, tym razem przedstawiamy wersję z oknem tej niezwykle popularnej ostatnio obudowy ze stajni Cooler Mastera. CHIP znalazł lukę w prawie! Pokazujemy, jak szybko, bezpłatnie i – co najważniejsze – całkowicie legalnie zapełnić domową wideotekę najnowszymi hitami filmowymi. Wszystko dzięki P2M – supertechnologii ściągania, która umożliwia ominięcie praw autorskich.

Josh Silverman, dyrektor generalny Skype'a, poważnie rozważa możliwość umieszczania reklam firm trzecich w swoim komunikatorze, aby móc oferować usługi za darmo.

Kupiec to gra symulacyjna, która w wyjątkowy sposób wprowadza uczestników szkolenia w tajniki sztuki negocjacji - poprzez własne decyzje ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: kurs / szkolenie Jesteś zmęczony koniecznością posiadania podkładki pod myszkę? Dzięki przełomowej technice DarkField od Logitecha te czasy się w końcu skończyły!

W Sieci zrobiło się gorąco w związku z doniesieniami o problemach systemu operacyjnego Windows 7 z akumulatorami w komputerach przenośnych. Wszystko zaczęło się w czerwcu ubiegłego roku, a więc jeszcze przed premierą nowego systemu. Sprawa polega na tym, że niektórzy użytkownicy systemu Windows 7 otrzymują komunikaty ostrzegające o wyczerpaniu się akumulatora oraz potrzebie jego wymiany na nowy. Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em. Mozilla zaprezentowała bardzo wczesną wersję rozwojową Firefoksa dla systemu Android. Nazwany tymczasowo jako Fennec, nie nadaje się jeszcze do użytku, a wyłącznie do testów.Radio FAMA znów nadaje o grach i sprzęcie komputerowym. Tym razem twórcy audycji proponują interaktywny, społeczny konkurs. Do 2014 roku wszystkie samochody sprzedawane na terenie Wspólnoty Europejskiej mają być wyposażone w system, który automatycznie zadzwoni po pomoc w razie wypadku. 1. Definicja środka trwałego według prawa bilansowego i podatkowego 2. Wycena środków trwałych - Rodzaje wyceny wartości początkowej środków trwałych według ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne w zarządzaniu zespołem Zarządzanie zespołem projektowym (Kroczyce)


Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności: projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej w ...
Lokalizacja: Kroczyce - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows Live Essentials 2011 - oficjalna nazwa zestawu rozszerzającego funkcje Windows


Microsoft przygotowuje się do premiery uaktualnionego zestawu aplikacji Windows Live. Zestaw, dotychczas nazywany jako „Windows Live Wave 4”, zyskał oficjalną nazwę.

Słońce Gadu-Gadu ociepli "jabłuszko"


Komunikator od GG Network będzie niedługo dostępny nie tylko dla posiadaczy Windows – firma poinformowała o pracach nad wersją dla Linuksa i Mac OS-a.

Niedroga karta PCI-e z obsługą USB 3.0 i SATA 6.0 Gbps


Jeśli nie chcesz zmieniać swojej płyty głównej na świeżutką, oferującą wsparcie dla najnowszych technologii, ale chcesz mieć te najnowsze technologie - ta karta Asusa jest dla ciebie.

Skype już nie należy do eBay'a


Skype oficjalnie zmienił właściciela. Wartość umowy szacowana jest na 2,75 miliarda dolarów. Nowi właściciele przejmą 70 procent udziałów. eBay wciąż będzie kontrolował 30 procent.

Microsoft naruszył licencję GPL


Narzędzie do łatwego pobierania obrazów instalacyjnych nielegalnie narusza licencję GPL. Tak przynajmniej wynika z dochodzenia bloggera Rafeala Rivery.

Pierwsza poważna wpadka Windows 7


Windows 7 zalicza swoją pierwszą wpadkę i tym razem nie ma mowy o żadnej pomyłce. Systemy zabezpieczeń systemu nie rujnuje żaden wirus, lecz… Office 97.

Google I/O 2010: Chrome z obiecującymi statystykami, Mozilla kręci nosem


Google wykorzystało pierwszy dzień swojej konferencji, by pochwalić się nieco statystykami. W ciągu roku, ilość użytkowników Chrome’a zwiększyła się ponad dwukrotnie.

Google: wyszukiwarka i poczta w jednym oknie


Gmail w wersji przeglądarkowej zyskał właśnie nową funkcjonalność: można korzystać z wyszukiwarki Google podczas tworzenia wiadomości. Usługa, na razie, dostępna jest w wersji testowej.

Kontrola wewnętrzna -teoria i praktyka -szkolenie na zamówienie (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia te realizujemy zarówno jako otwarte dostępne ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Analiza i planowanie finansowe - praktyczne umiejętności budowania modeli finansowych (Kazimierz Dolny)


1. Wstęp do modelowania finansowego. 2. Zrozumienie zasad prowadzenia biznesu, identyfikacja strategii przedsiębiorstwa. 3. Sporządzanie projekcji finansowej - sprawozdania finansowe proforma (ćwiczenia ...
Lokalizacja: Kazimierz Dolny - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mass Effect 2 - teraz mniej irytujący


BioWare zebrało opinie graczy na temat swojej superprodukcji science-fiction i wydało darmowe uaktualnienie, które ma poprawić grę Mass Effect 2.

Testy, konkursy i recenzje czyli FAMAHARDWARE i FAMAGAMES w pigułce


Interesujesz się komputerami? Lubisz grać? Takie hasła informowały was o premierach audycji FAMAGAMES i FAMAHARDWARE kilka tygodni temu, a już dziś startuje ich 4 edycja.

Kasy fiskalne (Białystok)


Wprowadzenie -budowa i działanie kas fiskalnych -techniki sprzedaży przy pomocy kasy fisklanej marki ELZAB Programowanie podstawowych parametrów kasy; -praktyczna nauka sprzedaży i pracy ...
Lokalizacja: Białystok - Rodzaj: kurs / szkolenie

Brygadzista, mistrz mały menadżer (Warszawa)


Przywództwo osobowość lidera Budowanie relacji międzyludzkich Budowanie i motywowanie zespołu Rozwijanie postawy asertywnej Planowanie kosztów logistyki. Budżetowanie. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trójwymiarowy notebook Acera


Acer zapowiada swój pierwszy trójwymiarowy notebook, który do generowania efektu 3D wykorzystuje kombinację oprogramowania, powłoki ekranowej oraz polaryzacyjnych okularów.

W kwietniu czekają nas wielkie premiery


Już 8 kwietnia Apple ma zaprezentować swój nowy, mobilny system operacyjny - iPhone OS 4. Microsoft nie pozostaje w tyle i swoją konferencję zaplanował na 12 kwietnia.

Sto SMS-ów dziennie? Wśród amerykańskich nastolatków to standard


Jedna trzecia amerykańskich nastoletnich posiadaczy telefonu komórkowego wysyła każdego dnia ponad sto wiadomości tekstowych, czyniąc tę formę komunikacji najpopularniejszą w tej grupie wiekowej.

Microsoft może przeprojektować swój OS dla wielordzeniowych procesorów


Ekspert ds. jądra systemu w firmie Microsoft zaproponował, aby programiści przebudowali podstawową architekturę systemów, by w pełni wykorzystać korzyści idące z wielordzeniowych układów.

Myszka dla fanów gry Modern Warfare 2


Firma Impakt, wyłączny dystrybutor marki Mad Catz w Polsce, wprowadziła na polski rynek kolejny kontroler dedykowany grze Call of Duty: Modern Warfare 2.

Kurs języka szwedzkiego (Katowice)


Kurs przeznaczony dla osób, które pragną w krótkim czasie opanować podstawy języka szwedzkiego np. w związku z podjęciem w Szwecji ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Apple prześladuje Dalajlamę


Apple zdecydowało się wesprzeć Chiny w politycznej walce z Dalajlamą. Firma z Cupertino zablokowała aplikacje na iPhone'a, które w jakikolwiek sposób są powiązane z przywódcą Tybetańczyków.

Półprzewodnikowy konkurent dla Intela i TSMC


Rządowe ramię inwestycyjne emiratu Abu Zabi zamierza uruchomić fabrykę układów półprzewodnikowych, aby konkurować z takimi potęgami, jak Intel czy TSMC.

PHP i MySQL - Podstawy pracy z dynamicznymi stronami internetowymi (Poznań)


Uczestnicy kursu uczą się podstaw języka PHP oraz obsługi bazy danych MySQL z wykorzystaniem licznych przykładów przygotowanych przez ekspertów w ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Konwersacje z native-speakrem (Katowice)


Konwersacje z native-speakerem angielski niemiecki rosyjski szwedzki włoski arabski flamandzki Szczegóły kursów: absolutnym priorytetem na naszych letnich zajęciach jest mówienie! zajęcia prowadzone ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie