MWC 2010: Pierwszy netbook z łącznością LTE 4G


Samsung prezentuje pierwszego netbooka, który korzysta z najnowszej technologii Long Term Evolution - łączności czwartej generacji, umożliwiającej łączenie się z Internetem z dużymi prędkościami.

Rozdział 1 Wprowadzenie do relacyjnych baz danych Rozdział 2 Polecenie SELECT Rozdział 3 Ograniczanie i sortowanie danych Rozdział 4 ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Sejm przyjął nową ustawę o informatyzacji, która jeszcze musi być zaakceptowana przez Senat i podpisana przez prezydenta. Ułatwi ona e-kontakt z urzędami. Szczegółowy program kursu dostępny na STRONIE INTERNETOWEJ Centrum Szkoleniowego Mentor. Cele szkolenia: Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenieGoogle Nexus One jeszcze nie rozgościł się na rynku, a już rozpoczynają się dywagacje o jego następcy. Nexus Two ma posiadać klawiaturę QWERTY i będzie przeznaczony dla klientów biznesowych. Google będzie wspierać rozwój i finansowanie dekodera Theora dla procesorów ARM. To ważny wybór, bowiem toczy się spór pomiędzy standaryzowaniem H.264 i Theory w HTML5. Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Amerykańska firma Adesso uruchomiła sprzedaż nowego modelu klawiatury przeznaczonej głównie dla graczy. Urządzenie o nazwie MKB-135B, według producenta, wyróżnia się zastosowaniem klawiszy z mechanicznymi przełącznikami.

Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania. Windowsmania trwa w najlepsze - w dniu dzisiejszym miała miejsce nie tylko premiera systemu Windows 7, ale również debiut 7-piętrowego hamburgera Windows 7 Whopper!

Biurkowy telefon z dotykowym ekranem LCD firny Cloud Telecomputers będzie działał w oparciu o system operacyjny Android firmy Google. Sony oficjalnie zapowiada swój ruchowy kontroler dla konsoli Playstation 3, który na rynek trafi na jesieni. Już 36 projektantów i wydawców gier zapowiedziało wsparcie dla nowej platformy. Skype przedstawia narzędzie Manager, które zastępuje panel sterowania Business Control Panel, pierwotnie stworzony w celu umożliwienia firmom korzystania z aplikacji Skype przez ich pracowników.Symbian, najpopularniejszy system operacyjny dla komórek, zmienia całkowicie swoje oblicze – stanie się oprogramowaniem typu open source. Firma Creative uruchomiła sprzedaż zapowiadanego od dłuższego czasu zestawu słuchawkowego Sound Blaster World of Warcraft Headset. Nowość przeznaczona jest przede wszystkim dla miłośników gry World of Warcraft. Apple i Microsoft nawiązały współpracę, efektem której jest działające strumieniowanie mediów Silverlight na iPhone’a. Warto przypomnieć, że wtyczka Adobe Flash wciąż jest blokowana.

Analiza finansowa Warszawa (Warszawa)


1. Pojęcie analizy 2. Analiza finansowa jako element analizy sytuacji ekonomicznej 3. Cele przeprowadzania analizy finansowej 4. Metody analizy finansowej 5. Analiza wstępna i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

BenQ G2222HDH - monitor Full HD dla graczy i do pracy


Ekran 21,5 cala, rozdzielczość 1 920 x 1 080, dynamiczny kontrast 40 000:1 (DCR), dwie lampy podświetlające ekran (zamiast 4) - 25% oszczędność energii – max. moc 28W – to główne zalety nowego monitora BenQ.

MS Excel 2007 w zastosowaniach finansowych (Warszawa)


1. Przystosowanie arkuszy do celów finansowych, sprzedaży (budowanie, predefinicje, formatowanie). Automatyzacja obliczeń za pomocą złożonych formuł budowanych przez użytkownika. 2. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nasza firma zajmuje się sprzedażą biletów autokarowych oraz organizacją przewozów autokarowych. Organizujemy

przewozy autokarowe

dla grup zorganizowanych oraz dla szkół. Z nami zawsze zorganizujesz przewozy autokarowe nowoczesnymi autokarami, które zapewniają wysoki komfort w trakcie przewozu autokarowego.

Grajlandia.pl – kraina gier dla najmłodszych


Setki bezpłatnych gier zręcznościowych, logicznych, konstrukcyjnych, sportowych – grajlandia.pl – bawi, uczy i rozwija małych użytkowników Sieci.

Szkolenia rady pedagogicznej (Katowice)


1. Reforma programowa w szkołach 2. Nadzór pedagogiczny dyrektora w świetle znowelizowanych przepisów 3. Ewakuacja wewnętrzna szkół i placówek 4. Innowacja i eksperyment ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Multidotykowy, 42-calowy ekran LCD


W grudniu zadebiutuje nowa wersja 42-calowego, panoramicznego monitora LCD o oznaczeniu LD4200, który teraz może być kontrolowany kilkoma palcami naraz.

Czas pracy w praktyce (Warszawa)


1) Okresy uznawane za świadczenie pracy. 2) Okresy niewliczane do czasu pracy. 3) Podróż służbowa. 4) ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Finansowo-Kadrowa obsłuda małych i średnich przedsiębiorstw (Pruszków)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: ogólną charakterystykę podmiotów gospodarczych, kadry, płace i ubezpieczenia, obsługę komputera - pakiet MS Office, komputerową obsługę ...
Lokalizacja: Pruszków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Inwigilacji Internetu przez policję i służby nie będzie!


MSWiA w oficjalnym oświadczeniu zdementowała wcześniejsze doniesienia Rzeczpospolitej, jakoby przygotowywana była nowelizacja ustawy, pozwalająca na inwigilację Internetu przez odpowiednie służby.

Nokia N8 - pierwsze wrażenia


Redakcja Engadgeta została zaproszona do kwatery Nokii, by pobawić się nieco prototypem Nokii N8. Z zazdrością przeczytaliśmy ich pierwsze wrażenia i postanowiliśmy je wam przedstawić.

Twórca OdSiebie.com aresztowany, przyszłość serwisu niepewna


Przyszłość witryny hostingowej OdSiebie.com jest niepewna. Jej twórca został aresztowany przez policję.

Ballmer: Nie rozumiem Google'a, ataki to nic nadzwyczajnego


Dyrektor Microsoftu wreszcie skomentował działania Google'a w Chinach, które prawdopodobnie doprowadzą do wycofania się firmy z tamtejszego rynku. Co powiedział Steve Ballmer?

Tatuaż LED wszczepiany pod skórę


Specjaliści z Uniwersytetu Pensylwanii zbudowali LED-owe tatuaże, które wszczepia się pod skórę, dzięki czemu wyglądają jak prawdziwe dziary ale potrafią wyświetlać różny obraz.

Coaching Gdańsk Gdynia (Gdynia)


Coaching - czyli: ... Aby niemożliwe stało się możliwe. - Coaching to innowacyjna metoda indywidualnej pracy z Człowiekiem. - Coaching ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

GPU Technology Conference we wrześniu


Tegoroczna edycja imprezy GPU Technology Conference (GTX 2010) odbędzie się w dniach 20-23 września (poniedziałek-czwartek), w Centrum Kongresowym San Jose (San Jose Convention Center) w San Jose w Kalifornii.

Excel w biznesie (Katowice)


Tworzenie własnych formatów. Zarządzanie układem okien. Łączenie arkuszy. Inne techniki potrzebne w pracy z programem: - śledzenie zależności formuł, - szukanie wyniku wyrażenia, - Solver. Arkusz jako ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft obniża ceny Xboksa 360


Microsoft ogłosił obniżkę ceny Xbox 360 Elite, która wejdzie w życie jutro w całej Europie. Nowa cena konsoli to 1099 złotych, a więc znacznie mniej niż cena nowej konsoli Sony.

Psystar się poddaje


Wygląda na to, że po 18 miesiącach sądowej bitwy, Psystar wreszcie się poddaje. Zgadza się bowiem na zapłacenie ponad 2,5 miliona dolarów. Ciekawe tylko skąd weźmie tyle pieniędzy.

Retoryka stosowana (Lublin)


...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Komunikacja i Asertywność (Poznań)


Program znajduje się na stronie: h t t p:// w w w . pad - szkolenia. pl w zakładce szkolenia biznesowe / ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

iPhone 4 i zamienione przyciski głośności


Kolejny, tym razem nieco zabawny i drobny problem z iPhone’em 4. Jak się okazuje, wybrane „kolekcjonerskie” egzemplarze posiadają zamienione miejscami przyciski do regulacji głośności.

5 milionów plików w Wikimedia Commons


W projekcie Wikimedia Commons znalazł się pięciomilionowy plik. Ten siostrzanyprojekt Wikipedii zwiększył swoją objętość o milion plików w ciągu pół roku.

Intensywny Kurs Stylizacji i Kreowania Wizerunku (Gdynia)


- Charakterystyka zawodu stylisty. Etyka pracy. - Podział kolorów. Koło kolorów. - Kontrast, harmonia w makijażu i garderobie. - Analiza kolorystyczna. - Dobór ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wyświetlacz Super AMOLED firmy Samsung


Samsung już podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentuje nową generację wyświetlaczy AMOLED, które będą żywsze i przyjaźniejsze dla oczu na świeżym powietrzu.