Piłkarz Arsenalu przejdzie operację


Obrońca Arsenalu Londyn, Armand Traore zdradził, że po zakończeniu sezonu podda się operacji usunięcia tatuaży ze swojego ciała. Piłkarz swoją decyzję uzasadnił praktykowaniem wiary muzułmańskiej.

Smuda: to znakomity piłkarz, w kadrze jest dla niego miejsce


- Chcę grać dla Polski! - zapewnia Adam Matuszczyk, piłkarz FC Koeln, na łamach kolońskiego dziennika "Express". Marzeniem wschodzącej gwiazdy Bundesligi jest przywdzianie biało-czerwonych barw podczas mistrzostw Europy w 2012, które odbędą się w naszym kraju i na Ukrainie.

Wenta: jeżeli pozwala się tak napierdzielać łokciami, że zęby wylatują, to tylko pogratulować


- Gdyby w tej sytuacji, po której dostałem żółtą kartkę, dwie minuty dostałby Cupic i sędziowie nie odebraliby nam piłki, ten mecz mógłby w końcówce przebiegać nieco inaczej – tak o najbardziej kontrowersyjnej decyzji norweskich arbitrów w półfinałowym meczu mistrzostw Europy w piłce ręcznej mówi Bogdan Wenta. Polacy przegrali z Chorwacją 21:24 i w niedzielę o trzecie miejsce zmierzą się z Islandią.

Na szczycie remis


W największym hicie 27. kolejki Serie A AC Milan bezbramkowo zremisował w Rzymie z AS Romą. Tym samym drużyny zajmujące kolejno pierwsze i drugie miejsce w tabeli Serie A utrzymały swoje pozycje. 3 punkty zdobył za to Juventus Turyn. "Stara Dama" pokonała Fiorentinę 2:1.

Wielki mistrz zapowiada koniec kariery po IO


W Londynie w 2012 roku po raz ostatni wystąpię w igrzyskach - zadeklarował w Vancouver 14-krotny mistrz olimpijski w pływaniu Michael Phelps. Amerykanin podkreślił, że zamierza zakończyć karierę w wieku 30 lat.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>